jestes w: Home

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Drukarka Zebra LP 2824 PDF Drukuj
Wpisany przez Adrian   
piątek, 23 października 2009 11:45

Charakterystyka LP 2824

Drukarka LP 2824 to lekka i mała drukarka etykiet kodów kreskowych. Umożliwia drukowanie kodów kreskowych jedno- i dwuwymiarowych, dowolny tekst, grafika a także takie obiekty jak linia, prostokąt czy elipsa. Urządzenie może służyć do wydruku etykiet z kodem kreskowym na produkowane towary (etykiety z numerami seryjnymi, plomby gwarancyjne, tabliczki znamionowe). W magazynach, hurtowniach i sklepach drukarkę można wykorzystać do etykietowania towarów, na których brak jest kodu kreskowego.

Więcej…
 
Integra 5.5 Pro - opis programu PDF Drukuj
Wpisany przez Adrian   
czwartek, 30 lipca 2009 13:30

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm związanych z branżą motoryzacyjną stworzony został program Integra - kompleksowe narzędzie informatyczne, stanowiące stabilną podstawę rozwoju firmy. Program przeznaczony jest do obsługi: warsztatów samochodowych (sam. osobowe i ciężarowe), sklepów motoryzacyjnych, serwisów ASO, itp.

Więcej…
 
KS-APTEKA - ogólne informacje PDF Drukuj
Wpisany przez Adrian   
środa, 29 lipca 2009 10:44

KS-AOW jest najpopularniejszym w Polsce kompleksowym Systemem wspomagania pracy aptek, pracującym w środowisku Windows. System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL oraz technologie internetowe.

Więcej…